Úvod » Testovanie PH, redox, ClO2 » Indikátorové papieriky ALKALIT na sledovanie pH moču


        

Indikátorové papieriky ALKALIT na sledovanie pH moču

papieriky ALKALIT (5,4 - 7,4) pH

skladom

 

Číslo produktu: 014
naša cena bez DPH : 5,83 EUR (151,45 Kč)
naša cena s DPH (20 %):
6,99 EUR (181,74 Kč)

Indikátorové (indikačné, testovacie) papieriky (prúžky, pásiky) ALKALIT na sledovanie (meranie, testovanie) pH moču.

Nové indikátorové papieriky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, sú vyrobené unikátnym spôsobom, kde výsledná zmena farby je výraznejšia, zreteľnejšia a trvácnejšia, kým papierik neuschne.

Každý papierik je dostatočne dlhý. Indikátorové plochy sú umiestnené až na spodnom okraji a užívateľ je tak chránený pred postriekaním testovanou kvapalinou. Pre zvýšenie presnosti pri odčítavaní hodnôt pH sú papieriky vybavené dvomi indikátorovými plochami. To umožňuje ľahké a rýchle stanovenie hladiny pH testovanej kvapaliny. Balenie ďalej obsahuje dvojradovú porovnávaciu farebnú stupnicu s jasne odlíšiteľnými kombináciami pre dané hodnoty pH. V konečnom výsledku tieto papieriky poskytujú indikáciu pH testovanej kvapaliny rýchlo, presne a efektívne z hľadiska nákladov.

Návod na použitie:

Indikačný papierik vložte do prúdu moču na 2 sekundy, otraste od zvyšku tekutiny, meranie odporúčame prevádzkovať ráno na lačno. Papierik priložte k farebnej škále stupnice do 40 sekúnd kým moč neuschne a porovnajte svoje pH. Skladovať v originálnom obale, v suchu, nevystavovať slnečnému žiareniu, vplyvu kyselín alebo alkalických plynov a výparov.

Balenie: 100 prúžkov

Rozsah pH stupnice:

4,0 - 4,3 - 4,6 - 4,9 - 5,2 - 5,5 - 5,8 - 6,1 - 6,4 - 6,7 - 7,0 - 7,5

YmViNzU4N